FIGURÍNA CVIČNÁ OHNIVZDORNÁ

19510 Kč bez DPH

23 607 Kč
Vč. DPH
Množství
Skladem u dodavatele

Tento produkt je nadrozměrný. Prosím, kontaktujte nás na telefonním čísle: 604 876 895 pro domluvu optimálního způsobu dopravy. Nelze zasílat běžnou přepravní službou. 

Tato figurína je navržena pro velmi vysoké teploty v reálném ohni s možností vzplanutí, kdy jediná záchrana oběti je její odtažení.

Samozhášecí figurína je vyrobena z materiálu, který účinně zpomaluje hoření a figurína tak disponuje dobrou rovnováhou mezi teplotní odolností, trvanlivostí a odolností proti odírání.

Obecná konstrukce je podobná univerzální figuríně s použitím těžkých pláten. Na rozdíl od polypropylenových popruhů, které by se při vysokých teplotách roztavily, je však vyztužená 38mm nehořlavou tkaninou nomex.

Nomex je materiál většiny výrobců nehořlavých obleků a vnější overal figuríny tak odpovídá standardu EN11612. Oddělená kapuce je také vyrobena z nomexu a kompletně kryje a chrání hlavu a trup.

Tato nehořlavá figurína vydrží stálou teplotu 160°C, což je průměrná teplota ve výšce kolen v uzavřeném tréninkovém prostoru. U stropu může teplota dosahovat až 400°C.

Ačkoliv je figurína primárně koncipována pro nácvik záchrany v extrémních teplotních podmínkách, je také dost pevná na to, aby mohla být uložena pod těžkými objekty a představuje tak široké možnosti použití.

Ohnivzdorný model dodáván včetně nomexového overalu a masky

RLNFH5

Další produkty v této kategorii (16)