Pracovní stejnokroj PS II - BUNDA - Oliver s nápisem HASIČI

2490 Kč bez DPH

3 013 Kč
Vč. DPH
Expedujeme do 14 dnů.
Výška
Velikost
Množství
Skladem u dodavatele

Pracovní stejnokroj PSII Oliver je určen především pro zaměstanání na stanici jako staniční oděv, ale i pro drobné zásahy ve venkovním prostředí.
Výrobce přichází s inovativním materiálem značky GoodPRO. Podstatou této tkaniny je výrazný podíl absolutně přírodních a trvale nehořlavých vláken na bázi viskózy Lenzing FR®.

Popis:

Tento dvoudílný ochranný oděv se skládá s blůzy s reflexním páskem (barvy žlutozelené, 25 mm) a nápisem HASIČI v reflexním rámečku a kalhot s opaskem.
Tkanina obsahuje vodivá vlákna pro bezpečný odvod statické elektřiny. Navíc poskytuje omezenou ochranu proti negativním účinkům chemických kapalin. Materiál oděvu při styku s plamenem nebo s malými hořícími částicemi pouze zuhelnatí, ale oheň se dál nešíří, a tím se zabrání úrazům vznikajícím kontaktem s hořícím oděvem.
Tento oděv poskytuje svému uživateli nejen ochranu, ale pohodlí a komfort. Je prodyšný a vzdušný. Materiál je hygienicky nezávadný, stálobarevný a zajišťuje i dobrou odolnost proti běžné mechanické zátěži.

  • pracovní stejnokroj II – varianta A – nehořlavá
  • dle vyhlášky 69/2014 Sb., příloha č.8
  • kvalitní pracovní stejnokroj II ze značkového inherentně nehořlavého kombinovaného materiálu

Složení:

65% Lenzing FR, 22% aramid, 12% polyamid, 1% Belltron, váha 250 g/m²,

FC úprava proti vodě a chemickým kapalinám

Praní a údržba:
Praní maximálně na 60oC. Normální postup.
Výrobek se nesmí bělit.
Může se sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení.
Žehlení při maximální teplotě žehlící plochy 150°C.
Profesionální chemické čištění tetrachloretylenem (perchloretylenem), benzinem, trifluortrichloretanem nebo fluortrichlormetanem obvyklými postupy.

Maximální teplota 60°C. Normální postup. Výrobek se nesmí bělit. Může se sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení. Žehlení při maximální teplotě žehlící plochy 150 stupňů. Může se čistit tetrachloretylenem (perchloretylenem), benzinem, trifluortrichloretanem nebo fluortri

130 010 901 170/50

Stáhnout

velikostní tabulka

velikostní tabulka

Stáhnout (306.39k)

Také by se vám mohlo líbit

Další produkty v této kategorii (16)