Seznam produktů podle značky Holík

Holík International je česká společnost zabývající se výrobou rukavic, ve které se pojí tradiční rukavičkářské řemeslo s nejnovějšími technologiemi v tomto oboru.


Vznik společnosti se datuje do roku 1993. V počátcích jsme se věnovali produkci výhradně pracovních rukavic. Postupem času jsme se zaměřili na výrobu hasičských zásahových rukavic a speciálních rukavic pro armádu, policii a záchranáře. V roce 2011 jsme kapitálově a manažersky vstoupili do výrobní společnosti, která se více jak dvacet let koncentruje na výrobu speciální obuvi a doplnili tak naši kolekci zásahových rukavic pro hasiče o zásahovou obuv. 
Naše společnost patří mezi nejvýznamnější producenty hasičských zásahových rukavic. Každoročně se účastníme několika domácích a zahraničních veletrhů, kde úspěšně prezentujeme naše produkty, které vyvážíme do více než třiceti zemí světa.

Rukavice vyrábíme jak ve vlastních dílnách, tak využíváme služeb kooperantů. Všechny pracovní procesy jsou kompletně prováděny na základě udělených certifikátů jakosti ČSN EN ISO 9001:2016 a AQAP 2110 ,doplněného o specifické požadavky NATO. Jsme si také vědomi dopadu naší činnosti na životní prostředí , což dokazuje získaný certifikát environmentálního managementu ČSN EN ISO 14001:2016.

Holík International je tradiční rodinná firma, ve které se snažíme vytvářet tvůrčí a přátelské prostředí pro všechny zaměstnance. Vedení společnosti si plně uvědomuje, že úspěch značky Holík je závislý na spokojenosti a loajalitě zaměstnanců, proto podporuje možnosti jejich dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace. Všechny zaměstnance spojuje zodpovědnost vůči značce a vize patřit ke světové špičce ve svém oboru. S tímto postojem souvisí dlouhodobý program společnosti, který nese název „Agenda 2020“.
Ekonomické cíle nejsou nadřazeny etickým zásadám společnosti jak při jednáních s partnery, zákazníky, tak i zaměstnanci. Individuálně se snažíme přistupovat ke všem požadavkům a potřebám našich zákazníků.

Holík International pravidelně přispívá na projekty humanitární organizace Člověk v tísni a podporuje další konkrétní dobročinné aktivity.