Fire Ball - protipožární hasicí koule

578 Kč bez DPH

699 Kč
Vč. DPH
Expedujeme do 3 dnů.

Automatický hasicí prostředek - protipožární hasicí koule

Množství
Skladem

Třídy požáru: A,B,C, E; objem hasiva: 1,3 kg; se stojanem

UŽIVATEL SI MUSÍ PŘEČÍST A DORŽOVAT PŘILOŽENÉ POKYNY DANÉ VÝROBCEM!

POUŽITÍ VHODNÉ POUZE PRO OSOBY STARŠÍ 18 LET!

 

Proč si FIRE BALL pořídit?

Protipožární koule je nejjednodušší a nejefektivnější automatické hasicí zařízení. Protipožární kouli je možné umístit na místa jako je kancelář, kuchyně, garáž apod.

 

Co s ním můžeme hasit?

Je určený jako základní hasicí prostředek k hašení požáru vznícených tvrdých hořlavých látek třídy A, kapalných hořlavých materiálů třídy B, požárů vyvolaných hořlavými plyny třídy C, a také elektrických zařízení pod napětím.

Pouzdro je vyrobeno z bezpečnostního pěnového plastu a z vnější strany je pokryto zápalnicemi, které při vznícení uvádí do činnosti slabý pyronáboj zabudovaný do horní části vnějšího kulového pouzdra. Při výbuchu pyronáboje se vnější pouzdro rozpadá na drobné zlomky a uvnitř obsažená, oheň potlačující prášková směs, se rozprašuje a vytváří blokující oblak nad ohniskem požáru. Aktivace zařízení je naprosto bezpečná pro okolí. V případě požáru dojde při kontaktu s otevřeným ohněm k samoaktivaci zařízení. Při té zároveň vydává hlasitý zvuk. Při rozprášení hasícího prostředku je zaručeno úplné bezpečí osob.

 

Balení obsahuje automatický hasicí prostředek s držákem pro jednoduché uchycení, šroubky s hmoždinkami a samozřejmě návod k použití ve čtyřech jazycích (CZ, ENG, DE, HU). 

 

Jak FIRE BALL použít?

Použití je velice jednoduché a bezpečné. Stačí FIRE BALL vhodit, nebo kotoulnout z dostatečné vzdálenosti přímo do ohně.  Manipulaci s ním zvládne opravdu každý.

Garantovaná použitelnost je 5 let.

0107C

Další produkty v této kategorii (16)