FR2 FireSnake - zásahový jednovrstvý hasičský KABÁT

3940 Kč bez DPH

4 767 Kč
Vč. DPH
Expedujeme do 14 dnů.
Výška
Velikost
Množství
Skladem u dodavatele


Jednovsrstvý zásahový dvoudílný ochranný oděv FR2 FireSnake je určen především pro likvidaci požárů a zásahy ve venkovním prostředí.
Výrobce přichází s inovativním materiálem značky GoodPRO. Podstatou této tkaniny je výrazný podíl absolutně přírodních a trvale nehořlavých vláken na bázi viskózy Lenzing FR®.
Tento oděv je rezistentní proti žáru i plameni, stálobarevný, mechanicky odolný a současně prodyšný, mimořádně komfortní.

Společnost vochoc se snaží neustále zvyšovat užitnou hodnotu svých výrobků pro HASIČE značky GoodPRO.

Na jaře uvedla na trh střihově inovovaný model 2019 jednovrstvého zásahového oděvu GoodPRO FR2 FireSnake :
kvalitnější řešení odepínání šlí bez použití suchých zipů
kapsa na radiostanici je provedena jako u třívrstvých oděvů
- na krytu centrálního zipu je nově poutko pro stabilizaci svítilny
- na hrudi přibyla další 2 univerzální závěsná poutka
- naopak zmizely suché zipy na jmenovku i funkční označení (vyhláška MV 69/2014 Sb. je nevyžaduje)

Popis:
Tento jednovstrvý zásahový dvoudílný ochranný oděv se skládá z bundy a kalhot s reflexními pásy /barvy žluté, 50 mm/ a nápisem HASIČI v reflexním rámečku. Tkanina obsahuje vodivá vlákna pro bezpečný odvod statické elektřiny. Navíc poskytuje omezenou ochranu proti negativním účinkům chemických kapalin. Materiál oděvu při styku s plamenem nebo s malými hořícími částicemi pouze zuhelnatí, ale oheň se dál nešíří, a tím se zabrání úrazům vznikajícím kontaktem s hořícím oděvem.
Tento oděv poskytuje svému uživateli nejen ochranu, ale i pohodlí a komfort. Je prodyšný a vzdušný. Materiál je hygienicky nezávadný, stálobarevný a zajišťuje i dobrou odolnost proti mechanické zátěži.

Normy:
EN ISO 15614, EN ISO 11612 A1 B2 C1 (EN 531), EN 1149-5, EN 13688, ENISO 11611

Materiál:
- 22 % Aramid®, 65 % Lenzing FR®, 12 %Polyamid, 1 % uhlíková vlákna
- gramáž 250 g/m2,, FC úprava proti vodě a chemickým kapalinám

Pokud máte zájem o nákup pouze kalhot nebo kabátu, nebo chcete jiné barevné provedení - kontaktujte nejbližší prodejnu popřípadě napište do poznámky.

Údržba o ošetřování:
Před praním uzavřete zdrhovadlo a všechny stuhové uzávěry. Oděv perte vždy samostatně. Používejte běžné tekuté prací prostředky bez bělících účinků. Při nadměrném znečistění doporučujeme předpírku nebo případně chemické čištění. Po praní oděv důkladně vymáchejte a odstřeďujte na nižší otáčky /max. 600 ot/min/. Žehlete mimo reflexní pruhy. Pro prodloužení funkčnosti FC úpravy doporučujeme prát oděv na 40oC a pak opakovaně sušit v bubnové sušičce na dva sušící cykly při vyšší teplotě 75oC. FC úpravu obnovujte po 30 pracích cyklech prostředkem HYDROFOB FC dle návodu. Doporučujeme Vám vést spolehlivou evidenci o nasazení a údržbě oděvu.

Maximální teplota 60°C. Normální postup. Výrobek se nesmí bělit. Žehlit při nízké teplotě (maximální teplota 110 ° C). Vhodné pro umělé hedvábí, viskózu a lykru. Může se čistit tetrachloretylenem (perchloretylenem), benzinem, trifluortrichloretanem nebo fluortri Může se sušit v bubnové sušičce při nižší teplotě sušení.

130 010 892 170/48

Stáhnout

velikostní tabulka

velikostní tabulka

Stáhnout (306.39k)

Také by se vám mohlo líbit

Další produkty v této kategorii (16)