Seznam produktů podle značky Honda

Motorové stroje Honda se do České republiky začaly oficiálně dovážet v roce 1992. První smlouva o zastoupení byla mezi firmou BG Technik a Honda Motor Co.,Ltd. podepsána 26. 12. 1992. Od té doby je vybudováno kompletní zastoupení Honda Power Equipment (Honda - motorové stroje) včetně dovozních a obchodních služeb prostřednictvím široké dealerské sítě, technickým zázemím s poradenskou a podpůrnou servisní činností. Unikátní systém zásobování náhradními díly umožňuje v případě nutnosti opravit i stroj starý třeba i 20 let.

Díky šíři služeb a kvalitě výrobků dnes Honda v ČR poskytuje na motorové stroje i v programu Honda Marine (závěsné lodní motory) záruku po dobu 5 let. BG Technik je výhradní distributor Honda strojů do ČR. Je dnes díky poskytování perfektního servisu a prodeje považován v evropském měřítku za jednoho z nejlepších evropských distributorů Honda.

Rok 2008 byl pro BG Technik zlomový. Celá firma se přestěhovala do nového sídla, které splňuje vysoké požadavky prestižní značky Honda Power Equipment, hlavně ve službách pro zákazníky. Nové sídlo společnosti Honda PE, Praha - Velká Chuchle

Vaše důvěra je pro nás zavazující a uděláme vše pro to, aby Honda byla pro Vás nikoliv "starostí", ale zábavou.

Omlouváme se za nepříjemnosti

Vyhledejte znovu, to co hledáte