VÖLKL One CS VÖLKL Professional

5784 Kč bez DPH

6 999 Kč
Vč. DPH

Zásahové boty s protiřezem

Velikost
Množství
Produkt je dostupný v jiných variantách

Volkl One CS boty jsou tak lehké, pohodlné a snadno se udržují, že je prostě jednou musíte vyzkoušet. Jsme přesvědčeni, že hasičská bota by měla být co nejpohodlnější na nošení, a proto nezapomeňte, že model vzniknul ze zkušeností našich zákazníků.

Tento model je navíc s ochranou proti pořezu - třída 2 Všechny podešve splňují nejvyšší požadavky ohledně protiskluznosti. Dle EN ISO 20345:2004 + AC:2007 + A1:2007, odpovídají označení SRC.

Technický popis:

Předností obuvi je maximální bezpečnost, optimální komfort nošení, obuv je velmi lehká, má systém rychlého nazouvání a jednoduše se čistí.

CE 0193 EN ISO 15090:2012 F2A, CI, HI3, SRC, WR, HRO - Ochrana před prořezáním – třída 3 - Černá hladká vodoodpudivá useň (Watterproof), tloušťka 2.4-2.6mm, konstrukce vršku bez bočního šití, nehořlavé nitě Nomex, stříbrné reflexní pásky - Šněrovací Quick-start systém, nehořlavé nitě Nomex, nehořlavé tkaničky Nomex, volné šněrování v nártu, jednoduchý čistící systém (plně rozepínatelný zip) - Šetrná k životnímu prostředí membrána Sympatex® - Anatomicky tvarovaná vyměnitelná vkládací stélka, tvarovaný a zesílený opatek. - Ohybový dílec v patní části - Ochranný dílec prstů s ochranou před nárazem do 200joulů, oděruodolná pryžová kaple přišitá k vrchní usni dvojitým stehem, korozivzdorná pružná ocelová stélka - Přímo nastříknutá podešev pryž-PUR, s bočním profilem, oděruodolná, odolná proti pohonným hmotám (oleji, benzínu), odolná proti kyselinám, nepíšící, SRC- nejvyšší stupeň protiskluzu

Velikosti - 36 - 47 (48-50 nadměrné velikosti)

33329 39

Další produkty v této kategorii (16)