Čistící pasta F4 Professional 500ml - na reflex. prvky a helmy

67 Kč bez DPH

81 Kč
Vč. DPH
Expedujeme do 3 dnů.
Množství
Skladem

Detašovací prostředek řady „F4“ je vyroben na bázi mikroemulze a je určen pro rutinní, pokročilé ale hlavně specializované předčištění reflexních pásků před praním oděvů OOP. Tekutý krém s mikro mletým měkkým abrasivem pro předčištění reflexních pásků znečištěných sazemi a zplodinami hoření na zásahovém oděvu hasiče před praním v pračce. 

V úzké spolupráci s HZS ČR vznikl „Komplexní systém údržby textilní výstroje hasiče“. Tento systém je složen z několika velmi účinných čistících prostředků a tvoří celou technologii údržby OOP.

Bezkonkurenční čistící vlastnosti byly úspešně otestovány na více jak 50-ti silně kontaminovaných a znečištěných hasičských zásahových oblecích.

Řada „F4“ je především určena pro údržbu reflexních pásek speciálních zásahových obleků pro HZS ČR, ale i Sbory dobrovolných hasičů a všechny ty, kterých se týká údržba podobného typu oblečení.

Komplexní Systém Údržby textilní výstroje hasiče obsahuje:

F3 - předpírací prostředek

F4 - přípravek pro předčištění reflexních pásků

F5 - mikroemulzní prací prostředek pro praní a dekontaminaci zásahových oděvů

F6 - ZEVA Super B - dezinfekční prostředek, pro dezinfekci oděvu po znečištění biologickým materiálem

JEDNODUCHÉ POUŽITÍ: Na reflexní pásek naneste krém F4 Jemným kartáčkem celou plochu překartáčujte Následně oblek vyperte v pračce v přípravku F5 Všechny čistící prostředky uchovávejte řádně uzavřené a skladujte je na suchém a chladném místě.

Z bezpečnostních důvodů uchovávejte mimo dosah dětí!

150 130 005

Další produkty v této kategorii (16)