Polobotky společenské (manager) černé

1404 Kč bez DPH

1 699 Kč
Vč. DPH
Velikost
Množství
Produkt je dostupný v jiných variantách

Kvalitní celokožená pánská polobotka.
Značka: Baťa
Velikostní skupina: Pánská
Sezónnost: celoroční
Barva: Černá
Účel: společenská
Podšívka: Useň
Svršek: Useň JL8-B2020.62 NEW 2018
Vzhled: - kvalitní celokožená pánská polobotka
- podélně dělený nárt, našívaný dvouřádkem
- svršek je v derbové části zaklepaný, dále pod kotníkem v oblasti límečku přehýbaná a polstrovaný
- kopyto šíře H - špička kopyta má dostatečně velký a tím pádem komfortní nadměrek
- při zvolení správné velikosti nedochází k deformování prstů
- obuv má dvě stélky - koženou a vkládací. To umožňuje dvojí fitting obuvi. Snadné natvarování usňové obuvi na nohu ve dvou krocích. Při prvním nošení bez vkládací stélky a po natvarování zpět vkládací stélku CLIMATEC. Technologie Baťa CLIMATEC s revoluční stélkou, která odvádí vlhkost, pohlcuje nepříjemné pachy a zároveň umožňuje lepší cirkulaci vzduchu. Filozofie obuvi
CLIMATEC je založena na funkční vkládací stélce, která je vyrobena z PU pěny, charakterisktické svými otevřenými póry, které zaručují prodyšnost a podporují ventilaci. Tuhost materiálu byla vybírána podle účelovosti použité obuvi.
Vlastnosti tohoto materiálu zajišťují rychleschnoucí efekt, absorpci pachu, antibakteriální vlastnosti. toto vše je umocněno speciální textilii použitou na vrchní vrstvu stélky. Polobotky jsou díky výjimečné technologii skvělou volbou k celodennímu nošení. Vrchový materiál obuvi je přírodní useň (zásadně nepotahovaná PU a jinými látkami). Podšívka je taktéž usňová. Podešev je vyrobena ze speciální termo pryže, zaručující flexibilitu a comfort a má jemný protiskluzový dezén. Materiály a celá obuv jsou testovány ve speciálních laboratořích firmy SGS, která provádí komplexní testování všech materiálů použitých na výrobu obuvi. Testování zaručuje, že použité materiály odpovídají evropským normám a neobsahují jakékoliv škodlivé látky.

JL8-B2020.62 39

Další produkty v této kategorii (16)